. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » World Of Warcraft
World Of Warcraft
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 12:06 | Сообщение # 1
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Вот шо треба грати і як треба грати , Мій шоменчиГ )







Сообщение отредактировал HARd - Четвер, 27.03.2008, 12:16
 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 16:46 | Сообщение # 2
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
HARd, уво))).....ти на офі юзаєш???.....
лінєйга аццтой.......краще вже ВОВ....


I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 16:51 | Сообщение # 3
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Shadow_Bard)
HARd, уво))).....ти на офі юзаєш???..... лінєйга аццтой.......краще вже ВОВ....

А шо так замітно шо це Офф? ) так це і Є сопсно ВоВ :)))))))))0 я лінейку всім чим можу тим і обсираю в лдінейці такого як тут нема і не буде ніколи

Просто коли я писав ролік на БГ був Туман тому всьо таке бліде =\








Сообщение отредактировал HARd - Четвер, 27.03.2008, 16:54
 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 18:54 | Сообщение # 4
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ггг...хз...та там не видно чи офф чи нє)))....я наприклад юзаю київський "Атлантіс"....ну там 1к онлайну....скоро має бути більше....ну мені там норм.....маю рогу-найт елф 50.... і дру-карофка 70))...

I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 18:58 | Сообщение # 5
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
а це якраз Офф wacko хотя там видно))) всетаки я ж юзаю всі Спели smile і всі працюють і пашуть БГ smile і Людей Багато і всі щасливі )))) а Перадки в АД в нас вчора ввечері було 12к Онлайну))))))) Новий патч це було шось так смішно smile





 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 19:03 | Сообщение # 6
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ну я тобі скажу шо там де я граю тож і БГ працює і всі спели працюють....рідко коли буває шо шось непрацює....там просто адміни хвайні....зразу виправляють якшо шось......але мені більше довподоби самий простий Варсонг(з БГ)...бо я там рогом рулю до нівозможності)))....ггг.....але більше мене все таки заперає аутдор ПВП.....в мя при 50лвл 5к онору чисто на аутдорі....без БГ))

Добавлено (27.03.2008, 19:03)
---------------------------------------------
а це правда шо на офі 70% юзерів нуби до неможливості???.... а то друг казав шо порівняти які грають люди на Атлантісі і порівняти тих які на Офі то це земля і небо.....якшо на Атлантісі з 3 людей тіки одни нуб....то там з 3 нубів тіки один норм грає))


I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 19:05 | Сообщение # 7
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
ИИи Варсонг самий незбалансований БГ ... там БГ може тривати годину дві три.. і це задолбує.. причому шо на Хонор є Демішин ретарт тобто якшо ти вбив одного і того ж чувака багато раз ти вже хонору не отримуєш.. тобто БГ зводиться в 0 при його довгому тривання.. з тими флагами... і я ніколи не воірю шо на піратках працюють всі Спели Правильно... і всі стати рахуютсья правильно а Також шо правильно працює Альтерак і Ай оф Сторм... про Данжі я мовчу))) в мене за сьодня тіки 10к хонору %)))))))))





 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 19:10 | Сообщение # 8
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ну так на 70 лвл ясно шо нонор за чувака одного летить шо ппц.....а на мому 50...шоб набити стіки скіки за одного 70 тре 5-10 50лвл прибити.......а в тому то і прікол шо я на варсонгу приношу прапорки настільки швидко наскільки мона.........і данджі всі пашуть норм там.......альтерак мене не дуе впирає....занадто вже здоровенне)))....а от ай оф шторм може бути))).....
ктса таланти там як на диво дуже гарно працюють)))...це вопше найкраща піратка на якій я грав.....бо там всьо працює)))...ггг.....чесно))

Добавлено (27.03.2008, 19:10)
---------------------------------------------

Quote (HARd)
там БГ може тривати годину дві три.. і це задолбує.

ггг....мдя....ну я ж кажу нуби грають)))....а от в нас воно довше як пів години не триває)))....я як собі почну звєрстувати то валю Васонг менше ніж за 10хв.....і завжди ще 2 прапори мої))


I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 19:17 | Сообщение # 9
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
якраз далеко не Нуби))) прсото в людей дивні дії.. і Хонор летить всюди однаково мені за одного чоловіка дає 2-8 хонора от порахуй smile скіки мені тре вбити.... ну + хонор за дейліки .... ну не вірю я шо Данжі всі Скріптовані і всьо паше ПРАВЕЛЬНО.. пахати воно може але от чи правильно? хз =) про таланти всі я тоже сумніваюсь.... шо всі пашуть правельно... наприклад Шаманський Елементал мастері я не думаю шо паше правильно ... Квести тоже не повірю шо всі працюють правельно.. особливо на Ескорт... і т.д або на Бомдбьожку чогось... smile





 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 20:15 | Сообщение # 10
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ескорти пашуть правельно.....ну з 3 гілок талантів мож одни найдеться неправельний....усьо решта правельне....хз...в мого рога всьо ідеально паше.......а на данджі тож ніхто не жаліється.....правда от глюк був стався з ілюхою.....в нього чогось скріпт від оніксії опинився)))...ггг....але вже виправили)))

I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 20:18 | Сообщение # 11
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
мм і на Ілідана ви йдете всі 25 чоловіками? =)))) Клоак Оф шадов резістить перші 4 спела повністюб а потім зменьшує їх афективність на 98%? smile роговський Талант smile





 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 20:26 | Сообщение # 12
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
нє...я не того таланта не качав...я асасінейшн-сабтетлі....
на ілюху йдем залежно від того хто йде....інколи 20 нубів його завалити неможуть....а інколи 10 пряморуких його кладуть...


I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 20:32 | Сообщение # 13
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Тоді це далеко не правильно інст паше... ЯКШО інст на 25 чоловік то 24 чоловіка в інст не має пускатись... тобто Має бути повний рейд.. wacko + преквест на БТ є? ( хоча в нас вже самі блізарди його відмінили точніше не відмінили а зробили не обовящковим)





 
Shadow_BardДата: Четвер, 27.03.2008, 20:35 | Сообщение # 14
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
квест є.....мож і неправильно на вхід паше....хз....але скріпти вроді пральні.....

I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Четвер, 27.03.2008, 20:38 | Сообщение # 15
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Ну вот бачиш smile я таких вот могу цілу купу нарити приколів на піратках))) наприкалад...НАскільки знаю.. в вас в Кросроудсах стояв колись Сфінкс :)))))
потім я б хотівби подивитись на піратки коли введуть у вас 2,4 патч smile з Санвел Плато smile нових 2 данжа нова фракція нові Квести Дейлі ( хоча я невпевнений навіть шо таке поняття існує на піратках)

Дейлі квест - це однодневний квест.. тобто ти його зробив раз а на інший день зовсім інший квест в того ж чувака.. або тойже самиц квест але робиться раз в день)






 
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » World Of Warcraft
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">