. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » World Of Warcraft
World Of Warcraft
HARdДата: Вівторок, 01.04.2008, 14:43 | Сообщение # 31
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Ролплей? :)))))))))))) ти Знаєш шо таке Ролплей? це там взагаіто тре жити тоді.... і кучу правил соблюдати





 
Shadow_BardДата: Вівторок, 01.04.2008, 15:59 | Сообщение # 32
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ніповний...вирпвавлений...короч несправжній.....короч....не бери в голову....
вони замутили тіпа ПвЕ і ПВП і з кусочками РП.....короч хвайно)))


I

Die

For

Metal
 
HARdДата: Вівторок, 01.04.2008, 16:27 | Сообщение # 33
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Ии Ужс.. я хотів був колись пробнути Ролплей но храбрості не хватило.... ше буду мати ноу Лайф )





 
SlipKnoT_MaGgoTДата: Четвер, 03.04.2008, 08:54 | Сообщение # 34
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (HARd)
я лінейку всім чим можу тим і обсираю в лдінейці такого як тут нема і не буде ніколи

ну на рахунок Lineage ти не правий.Лінейка тож норм.І ВоВ не фігня але накуй так зразу лінейка гімно ти просто ніколи не грав або грав але був нубом.Коли вдіваєш норм шмото точиш його.У ВоВі Інста а в лінейці Raid Boss повткиав би ти як там рубають.Сорі канешно але ти немаэш уявлення про LA2. smile smile smile smile



 
HARdДата: Четвер, 03.04.2008, 09:46 | Сообщение # 35
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Якразх пр онеї Уявлення я маю smile Крафтінг в Ла2 фуфло квестів цікавих нема.. тупий фарм мобів .. кому воно потрібне7 нікому.... Пвп тоже ох яке веселе %))) Тру Мего адско один маг виніс 40 чоловік ух як весело полюбому це цікаво))) РЕід Боси і в Вові є )))))) ціла купка... Навіть назви рішають Дум Лорд КОззак smile Козаків Блізхи не забувають..

ІмХо ліпше вже Грати Сілк роад.. там хочь якийсь інтерес є.. + гра безплатна) чим лінейку








Сообщение отредактировал HARd - Четвер, 03.04.2008, 09:48
 
SlipKnoT_MaGgoTДата: Четвер, 03.04.2008, 13:10 | Сообщение # 36
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (HARd)
Крафтінг в Ла2 фуфло квестів цікавих нема.. тупий фарм

ну чим ти мож доказати шо крафт тупий? в Ла2 э докуя своїх приколів
Тим більше ти не бачив напевне ніколи осади крутих замків.так я не спорю ВоВ тож нічо але Ла2 це є Ла2 і шо би ти не говорив шо там тупі квести один квест на Антароса чого вартий.Квести на профу деколи бувають такі .... шо навіть грати не хочеть але проходиш бо суть ЛА2 в тому поки ти не одягнешся норм і не буде в тебе поняття то ти нікуя вміти не будеш.А Вов шо тіки того і бігаєш шо шмот шмот шмот.Так шо на рахунок квестів і крафта я з тобою аж ніяк не згідний smile smile smile



 
HARdДата: Четвер, 03.04.2008, 22:03 | Сообщение # 37
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
мм ти мені описав 1 квестнад яким розробник можливо працюбвав.. а блізи всі квести писали вручну не тупий генератор.... такшо проабчь квести в ла 2 з генарторами йдуть в ад,.
ніхто в вові не бігає по шмот... Тебе ніхто не заставляє вдіватись ти можеш грати на Ролплей серваку і не тре нізачим бігати а вникати в світ.... + ти готовий поспорити граєш на піратках... а я все таки на Оффі smile трошки різні рівні? Лінейка бліда.. дуже бліда... як і по задумці так і по реналізації.. а Нцсофт... візьмеш разом за багато проектів нічого нормально не зробиш от тк і видно.. осада замку хех..... Один Альтерак чого стоіть... хоча зараз він вже не такий цікавий як був в ПреБК... з Визовом злих Дядьків і т.д.. але мені подобається... мені не подобається гра де тіки є життя Хай Лвелам.. це Тупо і то пездец тупо..... толку тоді з гри нема ніякого + якшо тіки квести тупий фарм то взагалі нунах...






 
SlipKnoT_MaGgoTДата: Четвер, 03.04.2008, 23:52 | Сообщение # 38
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
HARd,
ну так походу у вас в ВоВі тож чуваків багато є які вже в оранжевий шмот одіті правда ж і шо їм далі робити?в Ла2 після того коли одягаєшся в S грейд тобто епік гра тіки починається



 
HARdДата: П`ятниця, 04.04.2008, 07:31 | Сообщение # 39
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
ОМГ ааа плакаю... якшо незнаєш то ліпше не кажи smile Орандж..... має відсили може на Європі 1к людей..... і то врятлі.... це 1к з 8 міліонів шо грає на Європі :)))))))))))))))) Бугагага..... і Гра ніколи не Закінчується.. бо завжди є Новий Контент.... Наприклад Санвел..... Всім Серверм Будуєм Острів...... таке є в Лінейці? smile нема і ніколи не буде...... Та і на Орандж... гиги там такі квести шо нунах.... на Один тіки Хенд Оф Рагнарос Тре було рейдити Молтен Кор 40 піпілний данж разів зо 200 ) шоб впало то шо треба і це тіки одному чоловіку... :)))))

А якшо буде шось подібне до Санвела в ЛІнейці.. тоді це вже буде Плагіат :)))))))








Сообщение отредактировал HARd - П`ятниця, 04.04.2008, 07:31
 
SlipKnoT_MaGgoTДата: П`ятниця, 04.04.2008, 11:30 | Сообщение # 40
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
HARd,
я ще раз тобі говорю що в лінейки є свої приколи над якимитреба паритися.В ЛА2 є такий прикол як споіл.Ним користуються гноми(дварфи).Це така штука коли використовуєш цей скілл то з моба ще витягується якийсь рес або рецепт.І є такі рецепти які треба тіки споілом так ти їх куй вибєш.Проценти на А шмот шоб бити такі маленькі шо думається шо краще вже справді не грати.Але у нас рейти х4 то ще може бути.А в ВоВі Хард які рейти?



 
HARdДата: П`ятниця, 04.04.2008, 13:02 | Сообщение # 41
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
я на оффіційному граю ))))) за гроші.... в нас існує рейт тіки на Ексу і там він 1х на речі все залежить від босса.... з Кого падає 3 шмотки з Лут таблиці з кого тіки 1... наприклад з Кель таласа.. самий скупий бос в грі падає тіки 2 шмотки.. з 30 Можливих =)))))))

А на піратках, скіки поставить одмін такий і буде рейт)))) хе-хе Піратко Маздай








Сообщение отредактировал HARd - П`ятниця, 04.04.2008, 13:03
 
SlipKnoT_MaGgoTДата: П`ятниця, 04.04.2008, 14:19 | Сообщение # 42
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
HARd,
ну да якшо офіційний то справді класно. І багато платиш?



 
HARdДата: П`ятниця, 04.04.2008, 14:43 | Сообщение # 43
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
100 грн місяць) Була б крідітка булоб 79 грн місяць)))))





 
SlipKnoT_MaGgoTДата: П`ятниця, 04.04.2008, 22:38 | Сообщение # 44
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
HARd,
ну напевно це того варте?



 
HARdДата: Субота, 05.04.2008, 09:27 | Сообщение # 45
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
не булоб варте не гравби)))))) це так розслабляє після ночі кодінгу)) + не дає забути Англійську мову хочь і в рускій гільді)))) но там гих не все поможуть





 
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » World Of Warcraft
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">