. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » СНІД
СНІД
FLEURДата: Вівторок, 26.02.2008, 16:54 | Сообщение # 1
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
Останнім часом по Тернополі ходять чутки , що є угрупування людей, які є заражені снідом, і які у масових місцях ( тобто всякі клубии, театри) заражають здорових людей вколюючи їм свою інфіковану кров і підкидають у кишені записки із написом " ТЕПЕР ТИ ОДИН ІЗ НАС".

Добавлено (26.02.2008, 16:54)
---------------------------------------------
на цій сторіночці можете писати що ви про це знаєте, чули і думаєте....ну і загалом про СНІД

 
AriseДата: Вівторок, 26.02.2008, 16:55 | Сообщение # 2
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
ага.. приїхали двоє з Києва(чомусь обрали саме нашу область)і ходять по маршрутках і колять людей вірусом!!!!!!!!!!!!...ужас...
то не люди....
а з цим хтось бориться?..хтось шукає їх...правда це важко,але....





 
KATAFALKДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:34 | Сообщение # 3
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
Чув про таких... через них нашу а ля тернопільсько-дружбєнську тусовку Лас-Вегас закривають)) А так то це взагалі погано....

 
BabaikoДата: Середа, 27.02.2008, 15:22 | Сообщение # 4
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Якшо це дійсно прада,то це просто хворі люди які втратили сенс в житті....таких ловити тре,але знайдуться інші...кошмар...хоть на вулицю не виходь... sad

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
HARdДата: Середа, 27.02.2008, 15:45 | Сообщение # 5
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Боже це чутки.. тупі чутки..... ))) в Алігаторі за сраку крокодили в унітазах кусають Ужас)





 
BrendaДата: Середа, 27.02.2008, 20:25 | Сообщение # 6
Трупак
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 50
Репутация: 3
Статус: Offline
Як це так?! wacko І що, іх досі не піймали?!?!?! М-да, дреба таких просто відстрілювати і не паритись.
хоча в такій сітуаціі явно не до жартів.....


"Это невозможно"- сказала Причина,
"Это безрассудно"- заметил Опыт,
"Это безполезно"- отрезала Гордость,
"Попробуй..."- шепнула Мечта!
 
BabaikoДата: Середа, 27.02.2008, 20:27 | Сообщение # 7
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Brenda, Капець....уяви собі йдеш в людне місце....тут тебе шось кольнуло і ти вже маєш подарочок на все життя якого лишилось не так і багато....

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
VermillionДата: Четвер, 28.02.2008, 01:10 | Сообщение # 8
Трупак
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 62
Репутация: 7
Статус: Offline
Хмм ,то не моя думка,але як на мене то дійсно правдиво і я чомусь погоджуюсь з тими словами:

"Не знаю. Я трохи тих людей розумію і мені їх дуже шкода. От уявіть ви собі, що ви заразилися СНІДом. В 99% ваше коло знайомств, ваше оточення різко звужується тільки до найближчих людей (а деколи і взагалі всі відрікаються). І ти лишаєшся один, сам-на-сам зі світом, без підтримки, без плеча на яке можна спертися, без надій на шо не будь. Ти знаєш шо ніколи ти не дочекаєшся пенсії, не будеш мати дітей, на роботі не дай бог скажеш про інфекцію і тебе одразу з цієї роботи попросять. і всюда так, шарахаються як від прокаженого. Невже тут не виникне думка, а от хай ті с*ки попробують, як мені? виникне.
А про відстріл і відселення то взагалі брєд. Не думаю що прихильники цих поглядів були б раді щоб з ними так поступали якшо(тричі плюю через ліве плече) вони б заразилися. Тому ВІЛ-інфікованих не стріляти треба, не в гетто селити, а постаратися зрозуміти, підтримати. І не відсторонювати. Мінздрав ж прекрасно інформує що в побуті заразитися ВІЛом майже анріл. Це не проказа.
І от якщо оточимо ВІЛ-інфікованих турботою то думаю випадки зараження самі пропадуть."(стянуто з 3скул...)






http://vkontakte.ru/id11765026
 
AriseДата: П`ятниця, 29.02.2008, 12:00 | Сообщение # 9
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
Vermillion, так..це,що ти сказала правда...але зараз я напишу чого не все мене радує:
я недавно дивилась передачу,де показували людей,хворих СНІДом..це в Африці - вот там люди дійсно не по своїй вині(більшість)захворіло..до чого я веду...а до того,що в Україні люди самі себе наражають на небезпеку(там.. наркомани,сплять з ким попало).Вони із-за своєї необережності заразилися і хочуть помститися людям,які не хворі?!?!?!?.та це..****....Звичайно,є ті,які не з своєї вини хворі,тому таких людей треба підтримати....++++..а тих,хто сам себе заразив(а міг і не зробити цього)ще раз повторюю треба посадити в лікарню і не випускати!.бо в них злість на людей не через хворобу,а через заздрість,жагу їхню до життя,їх досягнення...тому заражені не хочуть бачити інших щасливими..- це Ще раз кажу,я говорю про людей,які самі винні в цьому.
Вот ви кажете що інфікованих не підтримують,хоча є фонд О.Франчук здається....але в Україні не така підтримка як ,наприклад в Америці,відомі люди їдуть в основному в Африку,куди віддають багато грошей хворим..і знаєте..їхні очі,очі хворих дійсно просять допомоги,а не помсти за дане їм таке тяжке життя....





 
FLEURДата: П`ятниця, 29.02.2008, 21:19 | Сообщение # 10
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
те що вони потребують допомоги це факт , але те що вони заражають інших це просто жахливо, адже їм навпаки потрібно було б краще створити якісь організації, щоб зменшити поширення СНІДу
 
BrendaДата: Неділя, 02.03.2008, 21:35 | Сообщение # 11
Трупак
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 50
Репутация: 3
Статус: Offline
нічо, думаю в 22 ст. СНІД буде нормальне явлення, яке буде легко лікуватися.
тіки нам би, дожити до того часу...


"Это невозможно"- сказала Причина,
"Это безрассудно"- заметил Опыт,
"Это безполезно"- отрезала Гордость,
"Попробуй..."- шепнула Мечта!
 
FLEURДата: Вівторок, 04.03.2008, 21:49 | Сообщение # 12
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
будем надіятись , що справді так буде, але поки що ми повинні старатись зменшити поширення СНІДу і створювати організації де б можна було допомагати уже зараженим людям
 
BabaikoДата: Вівторок, 25.03.2008, 14:47 | Сообщение # 13
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
народ,то правда шо на минулій висадці двох дівчат снідом заразили??????

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Shadow_BardДата: Вівторок, 25.03.2008, 18:05 | Сообщение # 14
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ггг...якшо так то це через те шо вони з кимось не тим повелись.....(хто непоняв, скажу прямо: не з тим потр*****сь).....

I

Die

For

Metal
 
BabaikoДата: Вівторок, 25.03.2008, 18:17 | Сообщение # 15
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Shadow_Bard, ага...а хто правду знає????мож реально якісь лохи з голками ганяють....бляха стрьомно якось....

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » СНІД
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">