. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Флешмоб
Флешмоб
AriseДата: Понеділок, 23.06.2008, 13:44 | Сообщение # 1
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
Флешмо́б (також флеш моб і флеш-моб, англ. flash mob — «спалахуючий натовп», flash — спалах, mob — натовп) — це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість людей раптово збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь оговорені дії (сценарій), і потім швидко розходяться.

Немає єдиної думки з приводу того, яка мета проведення флешмобів. Учасники того самого заходу можуть переслідувати різні цілі. Серед можливих варіантів — розвага, порушення повсякденного ходу життя, справити враження на навколишніх, відчуття причетності до спільної справи, самоствердження (випробувати себе:«Чи зможу я це зробити на людях?»), спроба одержати гострі відчуття. Ідеологія класичного флешмоба дотримується девізу «Флешмоб поза релігією, поза політикою, поза економікою».

Рух флешмоба виходить із того, що у флешмоб-акцій є типові правила. Найважливіші їхні пункти:

* Начебто спонтанне дійство. Заборона збиратися або привертати увагу на місці до акції, одночасний початок і закінчення акції її учасниками. Після акції потрібно миттєво зникати з місця дії в різні сторони, і робити вигляд начебто ні чого й не було.
* Сценарій повинен привносити абсурдність у те, що відбувається.
* Жорстке дотримання сценарію.
* Не викликати агресивної реакції. Не порушувати законів і моральних устоїв, не показувати ніяких політичних поглядів. Флешмоб-акції, що не дотримуються цього вже будуть екстрім-мобом або політ-мобом.

Жаргон

Акція
дія, виступ, конкретне кінцеве втілення сценарію;
Афтерпаті
(скор. АП англ. after party) — зустріч мобберів після акції;
Камертон
годинники, що перебувають у суспільному або іншім місцях, по яких моббери заздалегідь синхронізують власні годинники для точного прибуття на місце акції;
Класика
Фм-акція, побудована на первинних основах ідеології цього руху: миттєве створення натовпу, абсурдність дій тощо;
Маяк
спеціальна людина, що перебуває на місці проведення деяких флешмоб-акцій, для того щоби подати мобберам умовний сигнал про її початок;
Медіа-группа
(«Знімальники») офіційні представники ФМ-організацій, що займаються зйомкою ФМ-акцій;
Моббер
(«Флешмоббер») людина, що бере участь у флешмоб-акціях;
Мобити
(«Мобитися») брати участь у ФМ-акціях;
Мобплейс
місце проходження ФМ-акції;
Мобхаус
(англ. mob-house) особливий тип моб-перетворення реальності, що має у своїй основі довгострокове (у порівнянні зі звичайним мобом) взаємодія мобберів і буття; проводиться значно рідше «звичайних мобов» і, на відміну від них, у переважно закритих приміщеннях, де моббери можуть відчути себе тимчасово ізольованими від перехожих та помобити винятково для себе та своїх;
Парускерство
явище, яке полягає в порушенні правил (розмови, сміх і все, що не було заплановано в сценарії);
Парускери
(«Смайлси», «Элвіси») це моббери, що ігнорують правила ФМ;
Пінгвін
людина, що довідалася про проведення акції й, замість того щоб брати участь у ній, знаходиться неподалік і витріщається на те, що відбувається;
ЗМІшники
фото-, теле- й інші репортери (преса), присутні на ФМ-акції;
Струкси
моббери-туристи, що роблять паломництва в іногородні моб-спільноти, з метою «на людей подивитися — себе показати»;
Екстрим-моб
акції з яскраво вираженою екстремальною спрямованістю. Виконуються дії, що шокують навіть самих учасників. Акції не для всіх;
date-mob
ФМ-акція, спрямована на знайомства мобберів;
Фан-моб
(англ. Fun-mob) флешмоб, що є по сценарію або став під час проведення масовим приколом. Характеризується недотриманням правил, відсутністю в моббером особливого відчуття моба;
GFM
(«Global Flash Mob») всесвітня ФМ-акция, у якій бере участь максимальна кількість країн і міст;
Політ-моб
(«Соціальний моб») — акції соціальної й політичної спрямованості. Всі соціальні акції автоматично кваліфікуються як політичні, якщо ідея акції може бути інтерпретована як спрямована проти (або на користь) певних політичних сил, наприклад, владних структур;

http://flash-mob.at.ua/forum/

Я була там! І брала участь!!Це Жесть))))





 
MackДата: Понеділок, 23.06.2008, 13:48 | Сообщение # 2
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
О_О омагат втф, ніасіліл ібо фпадло о_О


 
BabaikoДата: Четвер, 03.07.2008, 19:48 | Сообщение # 3
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Quote (Arise)
Я була там! І брала участь!!Це Жесть))))

я б тож таке попробувала))кульно)))

Додано (03.07.2008, 19:48)
---------------------------------------------
омг та то шось з чимось))ці дикі погляди людей на тебе...від них так лахати хочеться)))хотю ще піти!!!!


Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
mywkaДата: Понеділок, 21.07.2008, 14:07 | Сообщение # 4
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 359
Репутация: 11
Статус: Offline
я б тож в такому участь взяла...напевно прікольно так іти ...всі втикають не знають шо робиться)))ггг)))весело)))

Я кажусь вам странной, потому что я не такая как вы. А вы кажетесь мне странными,, потому что вы все ОДИНАКОВЫЕ......
 
MackДата: Неділя, 27.07.2008, 13:38 | Сообщение # 5
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
бачив відео... ггггг... люди такі в ахує


 
BabaikoДата: Неділя, 03.08.2008, 12:00 | Сообщение # 6
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
відео це куйня...ти це в реалі просто не бачив))))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
MackДата: Неділя, 03.08.2008, 16:03 | Сообщение # 7
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
нічо, наступний раз з тобою йду :Р


 
BabaikoДата: Неділя, 03.08.2008, 22:46 | Сообщение # 8
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
полюбе йдеш))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
MackДата: Вівторок, 05.08.2008, 10:17 | Сообщение # 9
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
аааа паніко!!! подивився ше одне відео aaa труууу. полюбе йду на наступний!!


 
розеткаДата: Середа, 03.09.2008, 22:13 | Сообщение # 10
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 363
Репутация: 10
Статус: Offline
і я б хотіла на таке потрапити

220v шарахне і не встанеш
 
MackДата: Четвер, 04.09.2008, 21:34 | Сообщение # 11
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
в неділю на 5 год на островку починається


 
розеткаДата: Вівторок, 09.09.2008, 15:22 | Сообщение # 12
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 363
Репутация: 10
Статус: Offline
Ага вже потрапила, нет не робив 5 днів ужас((

220v шарахне і не встанеш
 
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Флешмоб
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">