. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Субкультури » СКІНХЕДИ
СКІНХЕДИ
KATAFALKДата: Субота, 23.02.2008, 16:16 | Сообщение # 1
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
Перші скінхеди (від англійського skinhead - "брита голова") з'явились ще років сорок назад у Великобританії.

Прості хлопці із робочих районів любили випити пиво і потанцювати з дівчатами, а потім настукати по морді якійсь незнайомій людині. Саме через ці постійні потасовки і з'явилась фірмова ультра-коротка зачіска скінів: лисого за волосся не схватиш! Вдівались вони дешево і сердито: грубі боти, дешеві армійські куртки і клітчаті рубахи. Про політику ніхто не згадував - все обмежувалось невеликими потасовками скінів з рокерами і байкерами. Між іншим, серед бритоголових "першої хвилі" було немало негрів-виходців з Ямайки: вони краще всіх грали ска, улюблену музику кожного справжнього скіна. Поговорюють, що сам Боб Марлі певний час бул скінхедом і бігав по вулицям з бритою "під ноль" головою і в камуфляжних штанах.

Проте як тільки скінхед-рух став масовим, за нього зразу ж взялися політики всіх мастей. І єдиної тусовки бритоголових не стало: вона розвалилася на декілька ворогуючих між собою угруповувань. Самая багаточисельна - скінхеди-нацисти. Для більшості із них ідеалом є далеко не безславний Адольф Гітлер. Наці навіть придумали спеціальну феньку на цю тему-привітання "18" по порядковим номерам перших буков імені Adolf & Hitler в латинському алфавіті. Головна ідея whiter-power-скінів тоже не займає багато місця поміщається в 14 словах: "Ми повинні оберігати нашу білу расу, оберігати наше майбутнє для всіх наших дітей". Саме тому скіни не любять геїв, наркоманів і кольорових і часто влаштовують погроми в місцях їх перебування.

Скіни, які не відмовились від традицій предків-шестидесятників, презренно називають нацистів бонхедами (від англійського bonehead - костяна голова) і при кожному зручному випадку намагаються навішати їм . Виходить це у них якось непереконливо: в останні роки "лівакам" стає все важче організовувати масові акції, а WP-скінз насідають на них зі всіх сторін.

Не дивлячись на таку ворожнечу, відрізнити "червоного" скіна від "білого" по одягу дуже важко: вдіваються вони однаково (бомбер, боти і т.д.) Вся різниця тільки в нашивках на куртці. Проте ред-скінз не признають расових і інших різниць, тому серед них можуть буть геї, негри, кітайця і навіть любителі дурі, які в угруповуваннях WP не найдеш ні з фонарями, ні з собаками. При цьому кожне крило недавньо дружньої бритоголової сім'ї рахує противніків зрадниками і лохами і здаватись на милість переможнику не збирається. Вот воюють бідняги без зупинки. Робити їм більше нема чого. А може вони просто нічого іншого не вміють?

Вичислити їх по зовнішньому вигляду простіше простого: у любого скіна , будь він "червоним" чи "білим", весьчас закатані штанини джинсів, а на ногах - високі шнуровані боти. Тільки у наці шнурки білі а у "шарпів" і "раші" - червоні. Саме зручне місце для справжнього скіна-хулігана - футбольний стадіон. Після закінчення матчу скінхеди влаштовують справжній "третій тайм" - глобальне побоїще з фанатами команди-противника. Досить часто діло доходить до того, що бійках приймають участь сотні бритоголових і міліціонерів.

Скінхед-рух з кожним днем стає все популярнішим, тому товпа бритоголових з прапорами давно вже стала звичним видовищем для Європи і Америки.


 
ТарапулькаДата: Неділя, 24.02.2008, 05:15 | Сообщение # 2
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну ти настрочив. Скіни нормальні але більшість з них дуже нарвані. І я не розумію нашо вови негрів мочать??? Я металіст і мені негри не мішають.
 
FLEURДата: Неділя, 24.02.2008, 16:05 | Сообщение # 3
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
я вважаю що вони придурки! мозгів в них мало копають всіх і всьо, і всюди працює стадний рефлекс! короче лічитись їм треба)
 
R@MiReZ666Дата: Неділя, 24.02.2008, 17:24 | Сообщение # 4
Maggot
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 677
Репутация: 3
Статус: Offline
FLEUR, не погоджуюсь. Вони патріоти посвоєму. в них своя ідеологія. нехай це расизм чи навіть нацизм. нема в тому нічо аж такого поаного.якшо дійсно так думаєш йди і скажи їм це в очі
Тарапулька, ТОБІ не мішали.вони сміття в НАШІЙ країні.набагато частіше злочини роблять негри ніж білі.це шо просто співпадіння?






 
KATAFALKДата: Неділя, 24.02.2008, 17:49 | Сообщение # 5
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
підтримую R@MiReZ666

 
VermillionДата: Неділя, 24.02.2008, 22:55 | Сообщение # 6
Трупак
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 62
Репутация: 7
Статус: Offline
Та таке собі ставлення ,мені вони в житті принаймі нічим не заважають;) чесно кажучи сама я якось тих євреїв і негрів не люблю...но я не скін,гг smile





http://vkontakte.ru/id11765026
 
FLEURДата: Вівторок, 04.03.2008, 22:07 | Сообщение # 7
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
R@MiReZ666 на мою думку перш за все потрібно бути людиною, а потім патріотом і копати всіх підряд це не вихід, адже можливо саме той негр може бути дуже хорошим і допомагати іншим людям, а вони його копають лише за те що він має інший колір шкіри. і взагалі вчому він винен , що він чорний.....
 
R@MiReZ666Дата: Середа, 05.03.2008, 18:23 | Сообщение # 8
Maggot
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 677
Репутация: 3
Статус: Offline
FLEUR, то нехай сидить в своїй країні з такими самими як він і не треба нашу націю загрязняти своїми х**ми. angry хоча це швидше в нас проблема шо наші жінки їм дають angry





 
KATAFALKДата: Середа, 05.03.2008, 23:04 | Сообщение # 9
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
І то правда...А ти бачила FLEUR як в Америці негри бушують?Я наприклад не хочу шоб в нас таке повторилось.Вже вистачить нам того шо в Києві "Black Pantera" є angry

 
FLEURДата: Четвер, 06.03.2008, 00:07 | Сообщение # 10
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
ну незнаю, у кожного своя думка, але все ж таки в будь-яких ситуаціях люди повинні залишатися людьми , а не....
 
HardmetalgirlДата: П`ятниця, 04.04.2008, 13:17 | Сообщение # 11
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 360
Репутация: 10
Статус: Offline
скіни добре роблять..тільки все має межу,а вони деколи її переступають.

один крок...і ...пітьма...



 
HARdДата: П`ятниця, 04.04.2008, 13:34 | Сообщение # 12
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
А нам всьо пофіг ми зроблені з мясаааааааааааааааа





 
HardmetalgirlДата: П`ятниця, 04.04.2008, 21:38 | Сообщение # 13
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 360
Репутация: 10
Статус: Offline
HARd, ти скін?

один крок...і ...пітьма...



 
SiLenceДата: Субота, 05.04.2008, 13:14 | Сообщение # 14
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 17
Репутация: 5
Статус: Offline
Я якось нейтрально до всього цього ставлюся... Може скіни і праві в чомусь.. Хоча негри є і мирні))) Якшо він приїхав здобути освіту в нас в медичному і ніфіга не робить то одне, а якшо він борзий і наглий- то інше...

Користуючись моментом передаю привіт мамі.
 
AriseДата: Неділя, 06.04.2008, 15:45 | Сообщение # 15
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
http://www.freewebs.com/propovidi/study.htm biggrin




 
Форум » Обговорення різних тем » Субкультури » СКІНХЕДИ
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">