. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Vermillion, vTIREXv  
Форум » Музика » Metal » Marilyn Manson (Hard Rock & Metal)
Marilyn Manson
AriseДата: Середа, 27.02.2008, 10:59 | Сообщение # 1
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
http://ru.noomus.com/music/Marilyn+Manson
Біографія: Ну, чим, ніж зараз, скажіть, можна здивувати нудну, ханжески-релігійну і правильну Америку Сатанизмом/ Великий і жахливий Оззі (який Осборн) вже пробував, навіть намагався відкусити не сцені голову символу тьми - кажанові. До чого це привело: Шоубіз зробив Оззі "народним артистом Америки". Ну, чим, чим здивувати Америку сьогодні? Трансвестизмом?Політкоректність примушує американців "терпимо" відноситися до національних і сексуальних меншин. Бій Джордж ще в 85-му під час вручення "Греммі" подякував Сполученим Північноамериканським Штатам за визнання не тільки його музики, але і його самого, як "добре одягненого трансвестіта". Про негрів - взагалі мовчу.За "расистську" пісеньку "Убили негра" в Штатах відразу ж б упекли в який-небудь Алькатраз. Чим, чим же сьогодні, біс візьми, можна шокувати давно вже кастровану Америку? А все тим же самим. Сатанізм, трансвестізм, рок-н-рол - помножені на знущання з святенницької моралі. Слава богу (або Чорту), такий герой в сучасній Америці знайшовся. Ім'я його: Мерілін Менсон, в світі - Брайен Уорнер. Обжершись в дитинстві пуританським вихованням і регулярним ходінням в церкву, наш герой вирішив назвати себе іменами секс-символа і сатанинського жаху Америки, одягнути мамині рвані колготки, а замість хреста - зробити на своєму худенькому тілі сатанинські тату. Sex, drug & rock n roll! Цей слоган в інтерпретації Менсона потряс Америку. - Говорять, ви кинули вживати наркотики? - Це брудна брехня! -
безневинна цитата з інтерв'ю. "Так лети ж на свободу!" - з пафосом викрикнув Мерілін і випустив на сцену з клітки: курку. Та - кинулася до глядачів, ті - розірвали її на частини. Варварське відношення суспільства до тварини суспільство чомусь приписала великому Артистові. Природно, доброчесні тата і матусі бережуть своїх маленьких американців від впливу Артиста-сатаніста. У одному з міст вчителі вирішили скуповувати всі квитки на концерт Мм. ММ це тільки розвеселило: "Вони сидітимуть на мішках з квитками, а ми - на мішках з грошима!Вчителів подібний пасаж образив і вони вирішили поскаржитися уряду.Уряд концерт заборонив. Недаремно Мерілін з надривом співає пісню маськулінной матері американського панка Патті Сміт "Я рок-н-ролльний ніггер", не боячись вимовляти в політкоректній до печії Америці слово "ніггер". Загалом, жах! Жах, що летить на крилах ночі. Смішне інше. Всі жарти Артиста прямолінійні американці сприймають завжди серйозно, приймаючи його за того, що рушив на наркоте ідіота. Хто ідіот, точніше, ідіоти - це треба ще розібратися.
Звичайно, Брайен Уорнер багато чому навчився у іншого великого весіннього і бунтаря, що примусив колись Америку постояти на вухах, який теж носить жіноче ім'я - Еліс Купер. Але навіть тато-(мама) Еліс в жаху поспішив відректися від свого порочного дитяти: "Я такий тільки на сцені, Мерілін Менсон - ще і в житті". Один з улюблених артистів Артиста, звичайно, Боуї. Той, до речі, від ММ не відрікався. Одним словом, музика Меріліна Менсона - крутий металізований глем, замішаний на антихристиянських, антиамериканських традиціях.
Причому, драйву, натиску, оригінальності безбашенного долю-інтелектуала - спокійно можуть заздрити артисти, що навіть починають. У нас в наляканій сімдесяти комуністичними роками країні, не було і навряд чи скоро з'явиться на сцені особа такої величини. Мерілін Менсон - Артист майбутнього. По гідності народ його оцінить ще не скоро. Вимушений сатаніст і Музикант. Глиба. Досвідчений чолов'яга! Нещасний і самотній герой не нашого часу:.





 
HARdДата: Середа, 27.02.2008, 13:11 | Сообщение # 2
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Не такий вже це і метал... Це Індастріал скорше....





 
AriseДата: Середа, 27.02.2008, 13:17 | Сообщение # 3
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
HARd, та в тому і "питання",що можна і віднести і туди і туди)....
думаємо................





 
VermillionДата: Четвер, 28.02.2008, 01:15 | Сообщение # 4
Трупак
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 62
Репутация: 7
Статус: Offline
MANSON ПЕДАЛИТЬ!!!!!!!!!!ггГгГгггГГГгг happy smile happy





http://vkontakte.ru/id11765026
 
FLEURДата: Субота, 08.03.2008, 18:35 | Сообщение # 5
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
фу.... він мене нервує, йому лічитись треба.....
 
Shadow_BardДата: Понеділок, 10.03.2008, 21:48 | Сообщение # 6
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
мдя....думку насчот лічитись підтримую.....до металу його музику важко віднести.....але і до інших стилів теж не можливо.......це якесь ні риба ні мясо...... і я хоч слухаю і дез і багато чого(всього перелічувати не буду) скажу шо його слухати вопше неможливо.....

I

Die

For

Metal
 
WolfhoundДата: Вівторок, 11.03.2008, 17:31 | Сообщение # 7
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 37
Репутация: 5
Статус: Offline
Shadow_Bard, пітримую я його тож не люблю,є паро норм пісень і то я їх на одній руці перерахую)))))))









Сообщение отредактировал Wolfhound - Вівторок, 11.03.2008, 17:32
 
Tainted_LoveДата: Неділя, 06.04.2008, 18:32 | Сообщение # 8
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 9
Репутация: 5
Статус: Offline
Ну ви народ загнули... шо ж ви його всі так не любите? А я фанатка і мені пофіг)))
Quote
є паро норм пісень і то я їх на одній руці перерахую)))))))

Та не правда... хоча в кожного своя думка сперечатись не буду
Quote
йому лічитись треба.....
Ой ше чуть чутть і підуть дурні фрази типу "сатаніст і т.д
angry


Сообщение отредактировал Tainted_Love - Неділя, 06.04.2008, 18:34
 
KATAFALKДата: Неділя, 06.04.2008, 19:08 | Сообщение # 9
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
Менсон бест!!

 
Shadow_BardДата: Неділя, 06.04.2008, 19:33 | Сообщение # 10
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Tainted_Love)
Ой ше чуть чутть і підуть дурні фрази типу "сатаніст і т.д

причому тут сатаніст?...я добре розбираюсь хто такі сатаністи і попросту не буду кожного ними обзивати так як деякі люблять.....просто в нього дійсно з головою не все добре...то шо він витворяє з своїм тілом це ппц......усьо...більше спорити не буду.....але це мої їмхо


I

Die

For

Metal
 
KATAFALKДата: Неділя, 06.04.2008, 20:01 | Сообщение # 11
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
То шо він з собою робить всьо ПІАР!! Shadow_Bard ти шо дійсно думаєш шо він собі ребра вирізав?Він на тому всьому гроші заробляє(при тому великі)Я думаю шо він нормальний поза сценою.А музика в нього супер!!!

 
Shadow_BardДата: Неділя, 06.04.2008, 20:07 | Сообщение # 12
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ну мені хватає повтикати на його морду як хочеться по ній завалити чимось важким...не говорячи вже про інше....
а ребра то таке...це цвіточки...ггг


I

Die

For

Metal
 
Tainted_LoveДата: Неділя, 06.04.2008, 22:11 | Сообщение # 13
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 9
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote
KATAFALK
Побачу розцілую!!!
 
HARdДата: Понеділок, 07.04.2008, 07:21 | Сообщение # 14
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Індастріал і шоумен, но аж ніяк не Мітал... опустити ва АД в бочку з Смолою...





 
Tarass_teДата: Вівторок, 15.04.2008, 18:44 | Сообщение # 15
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 9
Репутация: 2
Статус: Offline
ТА прикольно він грає і стиль в нього прикольний правда не завжди)))
Але в більшость прикольно просто непотрібно так зразу відрукатись того шо вам навигляд здаєця диким а на рахунок його тіла йому шо нема шо робити шоб шось відрізати це він просто цим на себе звернув увагу


Вони серед нас!
 
Форум » Музика » Metal » Marilyn Manson (Hard Rock & Metal)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">