. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Vermillion, vTIREXv  
Форум » Музика » Rock » Nirvana (Grunge)
Nirvana
BabaikoДата: Середа, 02.04.2008, 23:18 | Сообщение # 1
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Курт Кобейн (вокал, гітара) зустрів Кріса Новоселіча (бас) в 1985 році в Абердіні маленькому місті, на відстані 100 миль від Сієтлу. Тоді як дитинство Новоселіча пройшло відносно добре, дитинство Кобейна було кинуте на свавілля, коли його батьки розвелися, коли йому було вісім років. Після розлучення, він жив в будинках різних родичів, розвиваючи любов до Beatles, а потім в процесі, полюбяв важкий метал. Кінець кінцем, американський хардкор-панк став домінувати в його музичних пристрастях. Кобейн почав сам грати в панк-группах типа Fecal Matter.Кобэйн познайомився з Новоселічем, який також мав інтерес до панк-року.Дуэт вирішив сформувати групу, названу The Stiff Woodies, з Кобейном на барабанах, Новоселічем на басу, і вони зайнялися пошуком гітариста і вокаліста. У результаті група почала міняти свою назву також швидко як і мінялися в ній гітаристи. Врешті-решт Кобейн вирішив грати на гітарі і співати. Перейменований в Skid Row, новий дме запросив до себе барабанщика Ерона Бурхарта , але він залишив групу в кінці 1986 року і був замінений на Чеда Ченнінга. До 1987 року група стала називалася Nirvana.

Після виходу в 1991р. другого альбому Nevermind група стала користуватися шаленою популярністю…
Кобейн в лютому 1992 року одружувався на Кортні Лав лідері інді рок-фокськор групи Hole, оголосивши при цьому, що вони чекають дину до осені. Незабаром після весілля, поширилися чутки про те, що пара приймає героїн, ці чутки лише збільшилися, коли Nirvana відмінила декілька літніх концертів і відмовилася проводити літній американський тур в повному об'ємі. Героїнові чутки продовжилися, особливо в кінці літа, після статті в журналі Vanity Fair в якій говорилося, що Лав вживає героїн під час її вагітності. Лав і Кобейн заперечували затвердження статті, і публічно загрожували авторові статті. 18 серпня, 1992 року, Лав народила Френсис Бін Кобейн здоровою, але пара почала боротися з Лос Анджелським дитячим центром, який зажадав, щоб вони були позбавлені батьківських прав на основі статті в Vanity Fair. Пара повністю відбилася від всіх нападок в адресу їх і дитини на початок 1993 року.

П*ятий альбом гурту "In Utero" був випущений у вересні 1993 року, дебютуючи нагорі американських і британських чартів. Нірвана підтримала альбом осіннім туром по США.

Курт намагався здійснити декілька спроб самогубства…18 березня, поліція була викликана в його будинок після того, як він закрився у себе в кімнаті, загрожуючи убити себе. Лав і близькі друзі Курта організовували інтервенційну програму, яка закінчилася тим, що Курт був покладений в Центр Відновлення в Лос-Анджелесі 30 березня, але він втік з клініки 1 квітня і повернувся до Сієтлу. Що робив Кобейн до 4 квітня - невідомо. Наступного дня, Кобейн вистрілив себе в голову в його будинку в Сієтлі. Його тіло було виявлене лише 8 квітня, коли електрик прийшов в його дім, щоб встановити сигнальну систему і виявив його тіло. Після смерті, Курт Кобейн швидко став іконою для Покоління X, а також символом туги.

У 1996 році був випущений концертний альбом групи "From The Muddy Banks Of The Wishkah", який дебютував нагорі американських чартів.

Добавлено (02.04.2008, 23:18)
---------------------------------------------
як на мене то група класна...хто не чув держіть силки...але зразу кажу,шо кліпи поганенькі,зато якість звуку хороша smile

http://www.lastfm.ru/music/Nirvana/+videos/+1-kPQR-OsH0RQ

http://www.lastfm.ru/music/Nirvana/+videos/+1-rCS14PoQc2M

http://www.lastfm.ru/music/Nirvana/+videos/+1-DTORjRXXWMk

Прикрепления: 1245933.jpg (12.1 Kb) · 6311346.jpg (4.3 Kb) · 6308214.jpg (3.7 Kb) · 8234947.jpg (3.3 Kb)


Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...





Сообщение отредактировал Babaiko - П`ятниця, 04.04.2008, 15:30
 
Frozen_FlameДата: П`ятниця, 04.04.2008, 17:30 | Сообщение # 2
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 10
Репутация: 3
Статус: Offline
Жаль, що він помер. Ще стільки гарної музики міг створити.

La sotto i giorni nubilosi e brevi, Nasce unagente a cui L'morir non dole
 
BabaikoДата: П`ятниця, 04.04.2008, 18:18 | Сообщение # 3
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
талановиті люди завжди йдуть рано,але можливо через те ,що він помер цю групу ще досі слухають...

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Frozen_FlameДата: П`ятниця, 04.04.2008, 19:25 | Сообщение # 4
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 10
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Babaiko)
але можливо через те ,що він помер цю групу ще досі слухають...

сумніваюся, що це єдина причина. Думаю, більшість краще б слухали його живого.


La sotto i giorni nubilosi e brevi, Nasce unagente a cui L'morir non dole
 
BabaikoДата: П`ятниця, 04.04.2008, 19:50 | Сообщение # 5
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
ем...я з тобою трохи не згідна....уяви таку ситуацію:дядька несе від наркотиків,він починає писати всяку хню яку слухати не можливо...велика толпа фанатів кудись дівається і лишається декілька,які сидять на старих альбомах...біда правда???Нірвана розпадається і капець....але це лише 1 варіант...ніхто не може знати шоб було якби він не застрілився...

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
HardmetalgirlДата: П`ятниця, 04.04.2008, 21:27 | Сообщение # 6
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 360
Репутация: 10
Статус: Offline
Нірвана це не моє.ІМХО. pray

один крок...і ...пітьма...



 
SiLenceДата: Субота, 05.04.2008, 13:27 | Сообщение # 7
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 17
Репутация: 5
Статус: Offline
Є пару пісень їх в лісті, слухаю трохи...
А Кобейна всі будуть пам'ятати ще довго


Користуючись моментом передаю привіт мамі.
 
VermillionДата: Субота, 05.04.2008, 21:02 | Сообщение # 8
Трупак
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 62
Репутация: 7
Статус: Offline
Ранше чот не любила тої групи,а дето пів року назад почала слухати ,ну хороша група,гг wink





http://vkontakte.ru/id11765026
 
Shadow_BardДата: Неділя, 06.04.2008, 12:16 | Сообщение # 9
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
погоджуюсь з думкою Hardmetalgirl, імхо занадто вже спокійна колискова для мене)))...мнє шот інноє нада...

з.і. хоча в 80-ті роки така музика проявила фурор

з.і. но щяс не 80-ті)..і тому єто не мойо...


I

Die

For

Metal
 
KATAFALKДата: Неділя, 06.04.2008, 20:10 | Сообщение # 10
Вампір
Группа: [~@@Admin@~~]
Сообщений: 96
Репутация: 14
Статус: Offline
Мені подобається його лірика

 
HardmetalgirlДата: Вівторок, 08.04.2008, 08:43 | Сообщение # 11
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 360
Репутация: 10
Статус: Offline
Shadow_Bard, дяк за підтримку))
ну не подобається ця група і всьо...занадто вже мягко ...і легко ..гранджу не переварюю


один крок...і ...пітьма...



 
BabaikoДата: Вівторок, 08.04.2008, 16:36 | Сообщение # 12
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
вот саме терез те,що це спокійна група,то я їх і люблю...заспокоює дуж...

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
SlipKnoT_MaGgoTДата: Четвер, 17.04.2008, 14:27 | Сообщение # 13
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 76
Репутация: 8
Статус: Offline
Хм.. шемп був норм але вот на рахунок музики під наркотиками то половина музикантів(рокерів)вживають і нікуди не дінишся і ніцо,Міка Томсона вже не раз ловили і нічо дальше грає і не куйово.Думаю якби Курт ще би був шас он-лайн то ще б начудиф пару альбомчиків на сьогодення)))


 
b00baДата: П`ятниця, 30.05.2008, 22:25 | Сообщение # 14
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 30
Репутация: 7
Статус: Offline
Лічно мене нірвана перла і пре.І то дуже.Хоча кожному своє.Але лічно мене пре Курт і самий гурт нірвана,і звісно ж їхні пісні


 
MarkusДата: Субота, 31.05.2008, 13:06 | Сообщение # 15
Людина
Группа: Користувачі
Сообщений: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Все шо я скажу...Кортні в топку цю сцуку =) 100% то вона завалила Курта...жаль а така група була...самі кул пісні то Smells like teen spirit і Rape me

ну і нахрєн ті підписи придумали...я їх писать невмію
 
Форум » Музика » Rock » Nirvana (Grunge)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">