. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » АВАТАР (чому?)
АВАТАР
Shadow_BardДата: Субота, 03.05.2008, 18:53 | Сообщение # 61
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
ем...ну думаю тут все просто.....
аватарка - це твій теперішній депреснячий стан...відображає те, що ти зараз почуваєшся сама у всьому світі покинута і нікому не потрібна...
але думаю аватарка тут не просто так...тобто ця депресія викликана чимось...і це щось відображено в тебе у підписі
підпис ж говорить про проблеми в особистому житті...
типова історія знайомства, але невдалої "дружби"?...
можливо це було давно і ти не усвідомлюєш того, що саме по цій причині ти сумуєш.....підсвідомо ж все випливає....якщо ж ти поставила цей підпис підсвідомо, то це каже про те, що цю історію невдалої "дружби" ти ніяк не можеш забути.....намагаєшся але не можеш.....
а помимо цього, ще якісь проблеми просто в житті...
і тобі здається, що життя нікчемне тому що все йде проти тебе...
еемммм......як би ше ясніше пояснити...
ну ненаю.....але це тільки моя думка.....інакше просто так чогось люди не роблять...


I

Die

For

Metal
 
mywkaДата: Субота, 03.05.2008, 18:59 | Сообщение # 62
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 359
Репутация: 11
Статус: Offline
Shadow_Bard, це не зовсім так(щодо аватора) я її знаю.....
а підпис ....незнаююю................


Я кажусь вам странной, потому что я не такая как вы. А вы кажетесь мне странными,, потому что вы все ОДИНАКОВЫЕ......
 
myshkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:00 | Сообщение # 63
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 45
Репутация: 7
Статус: Offline
про аватор ти правельно думаєш бо я реально останнім часом депресивна
а підпис зовсім не в тому причина,я хтіла його перемінити,але це не змогла зробити


когда мы говорим что нас никто не любит,мы имеем в виду что нас не любит один человек которого любим мы
 
розеткаДата: Субота, 03.05.2008, 19:01 | Сообщение # 64
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 363
Репутация: 10
Статус: Offline
Shadow_Bard applause вав ти психологом не хочеш стати????????

220v шарахне і не встанеш
 
mywkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:03 | Сообщение # 65
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 359
Репутация: 11
Статус: Offline
myshka, значить ти давно вже така стала, бо ти і раньше використовувала його.....
знаєш я б швидше сказала наоборот, шо аватор не протебе...а підпис то швидше


Я кажусь вам странной, потому что я не такая как вы. А вы кажетесь мне странными,, потому что вы все ОДИНАКОВЫЕ......
 
HardmetalgirlДата: Субота, 03.05.2008, 19:03 | Сообщение # 66
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 360
Репутация: 10
Статус: Offline
йой ..а мій профайлО хто так розшифрує ? cry

один крок...і ...пітьма...



 
Shadow_BardДата: Субота, 03.05.2008, 19:05 | Сообщение # 67
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
myshka, але всетаки, якщо ти його написала, то щось в тобі від цього залишилось...просто ти цього не усвідомлюєш відкрито...

розетка, ич...нє).....я психолог тільки для себе і друзів)))...можливо це не правильно - влізати в чужі почуття, але мені здається якщо дати людині якусь пораду, чи хоча б чимось полегшити душевний стан, то так буде краще)))..навіть ...якщо це людина не знайома...


I

Die

For

Metal
 
myshkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:08 | Сообщение # 68
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 45
Репутация: 7
Статус: Offline
Shadow_Bard все може бути

когда мы говорим что нас никто не любит,мы имеем в виду что нас не любит один человек которого любим мы
 
mywkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:08 | Сообщение # 69
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 359
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote (Shadow_Bard)
але всетаки, якщо ти його написала, то щось в тобі від цього залишилось...просто ти цього не усвідомлюєш відкрито...

тобі точно тре в психолога податись..
гарно роздумуєш....


Я кажусь вам странной, потому что я не такая как вы. А вы кажетесь мне странными,, потому что вы все ОДИНАКОВЫЕ......
 
Shadow_BardДата: Субота, 03.05.2008, 19:17 | Сообщение # 70
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
mywka, ич....та ну.....якщо захоплюватись цим занадто багато, то може кришняк зірвати).....я ж кажу, що я психолог тіко для друзів)...

Добавлено (03.05.2008, 19:17)
---------------------------------------------
myshka, головне не падати духом.....потрібно завжди надіятись на краще...і бути впевненим, що все буде ок...
але не надійся на щось занадто багато.....тому що інколи надія може засліпити;)


I

Die

For

Metal
 
mywkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:18 | Сообщение # 71
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 359
Репутация: 11
Статус: Offline
Shadow_Bard, знаєш я тож хочу бути психологом, але для цього тре мати нормальну психіку.....а то криша втіче точно

Я кажусь вам странной, потому что я не такая как вы. А вы кажетесь мне странными,, потому что вы все ОДИНАКОВЫЕ......
 
myshkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:20 | Сообщение # 72
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 45
Репутация: 7
Статус: Offline
Shadow_Bard та просто вже захарило всьо,та й останні друзі починають віддалятись ,то шо тут думати?

когда мы говорим что нас никто не любит,мы имеем в виду что нас не любит один человек которого любим мы
 
Shadow_BardДата: Субота, 03.05.2008, 19:29 | Сообщение # 73
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
myshka, ще одна причина.....знаю.....був в такій самій ситуації....ну не такій але дуже похожій: проблеми в особистому житті, розпалася компанія...короч залишився тупо сам...і ше кожен день якісь проблеми...був капець...правда подепреснячив десь тиждень.....а потім згадав все шо я читав і всю цю фігню...і подумав шо неможна так...подумав шо все буде ОК...і почав жити як ніколи веселим життям...всі сумні думки зразу відганяю.....і живу по принципу "все шо не робиться - до кращого"...
головне не падати духом...а все решта вирішиться само собою)


I

Die

For

Metal
 
myshkaДата: Субота, 03.05.2008, 19:34 | Сообщение # 74
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 45
Репутация: 7
Статус: Offline
Shadow_Bard зі мною напевно тен саме буде бо я впринципі досить весела,але чую за тиждень це ше не зміниться

когда мы говорим что нас никто не любит,мы имеем в виду что нас не любит один человек которого любим мы
 
Shadow_BardДата: Субота, 03.05.2008, 19:44 | Сообщение # 75
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
myshka, омг.....ти туйво.....піди провітрись...
я в таких випадках можу піти на двір і тупо тако лазити по Тернополі.....туда сюда.....так безцільно лазити.....наушнікі в вуха і пішов....і не замічаю як все забувається і час проходить)))...
омг.....я тож веселий....в мя як хороший настрій, то це шось...
особливо на уроці в школі.....це ужжас.....я таке говорю і витворяю шо капець)))...правда настрій в мя не завжди такий))).....але переважно)))


I

Die

For

Metal
 
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » АВАТАР (чому?)
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">