. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Новини Тернополя (про все, що робиться у нашому місті)
Новини Тернополя
AriseДата: Неділя, 08.06.2008, 21:05 | Сообщение # 46
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
В Тернополі земля тремтить під ногами

“Я вперше з таким зустрічаюсь, навіть припустити не можу, що це, ані труб біля річки, ані каналізаційного люку нема, просто стежка і земля з травою навкруги. Можливо це потужне джерело і пустоти в землі, можливо підземний водоспад, не знаю, але цікаво дуже”

Гул схожий на роботу реактивних двигунів літаків у небі та тремтіння землі під ногами, можна відчуть на ділянці стежини в гідропарку “Топільче”. Відчути це можна лише на кількох метрах. За межами цієї ділянки, ані потужних звуків, ані тремтіння землі нема.

Ділянка розташовується на стежині, яка починається навпроти стоянки біля ресторану “Пекін”. Вартио лише зійти стежкою на низ схилу та пройти нею метрів 40, аби потрапити на незвичну ділянку. Помітити її не важко. Людина раптово починає відчувати все вишче описане, тому пропустити її не можливо.





 
BabaikoДата: Неділя, 08.06.2008, 22:09 | Сообщение # 47
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
ггг хтось шось файне курив)))треба буде сходити подивитись на цей масовий глюк)))))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Shadow_BardДата: Неділя, 08.06.2008, 22:51 | Сообщение # 48
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
йопернесете....тре буде провірити)))

I

Die

For

Metal
 
FLEURДата: Понеділок, 16.06.2008, 16:29 | Сообщение # 49
Людоїд
Группа: Користувачі
Сообщений: 107
Репутация: 5
Статус: Offline
ухти....... реально кльово)
 
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Новини Тернополя (про все, що робиться у нашому місті)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">