. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Новини Тернополя (про все, що робиться у нашому місті)
Новини Тернополя
AriseДата: Понеділок, 19.05.2008, 17:32 | Сообщение # 16
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
*)

розвивають в Тернополі клуб пияків ))
та..їм ж вигідно..вони то як кажуть бесплатно за вхід в вишиванці..а ціни на алкоголь піднімуть( хто прийде і не буде пити?)..і їм все гуд..так то все звязано))





 
BabaikoДата: Понеділок, 19.05.2008, 17:33 | Сообщение # 17
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
тож правда...кароч ще один лохотрон)))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
AriseДата: Вівторок, 20.05.2008, 17:55 | Сообщение # 18
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
Вимпел із зображенням герба Тернополя побував у Антарктиді, - повідомив 20 травня ЗІКу заступник міського голови - керуючий справами Тернопільської міської ради Леонід Бицюра.
Цю новину розповів під час особистої зустрічі із керуючим справами Тернопільської міськради голова Тернопільського земляцтва у Києві Ярослав Фліссак.

Також під час зустрічі керуючому справами міськради передали деякі матеріали української експедиції, яка побувала на Південному полюсі, зокрема, фотографії та герб міста.

«Така подія сталася вперше, і нам дуже приємно, що символ нашого міста побував на крайній південній точці планети Земля», - сказав Леонід Бицюра.

вай..які досягнення)





 
BabaikoДата: Вівторок, 20.05.2008, 17:57 | Сообщение # 19
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
йой гордість аж розпирає...краще б якісь качелі в місті поремонтували за ті гроші ато я вже навернулась з одної angry

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
AriseДата: Вівторок, 20.05.2008, 18:11 | Сообщение # 20
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote (Babaiko)
навернулась з одної

:)..да..в мне подруга тож))

та..вони хочуть шоб їх поза межами тернополя знали)





 
BabaikoДата: Вівторок, 20.05.2008, 18:26 | Сообщение # 21
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
та нунах тут іди і дивись шоб на голову нічого не гепнулось а вони хз де лазять з тими експидиціями angry

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Shadow_BardДата: Четвер, 22.05.2008, 20:21 | Сообщение # 22
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
бараніща керують світом)

I

Die

For

Metal
 
AriseДата: Четвер, 22.05.2008, 21:00 | Сообщение # 23
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
Тернополян вчать перестрибувати автом через люки, та робити поліцейський розворот

Навчити водіїв правильно сидіти за кермом, правильно його крутити, а при бажанні і розвертати авто на 180 та 360 градусів обіцяють у центрі їзди MasterDrive. Інструктори цієї школи нещодавно почали працювати в Тернополі і зараз вчать перших учнів.

– Переважно після звичайної автошколи людина не знає можливостей автомобіля, – каже співвласник центру MasterDrive Сергій Римкін. – Водій сідає за авто і їде 120-140 км/год., вважаючи це безпечним, йому здається, що машина слухняна. Після нашої ж школи він починає усвідомлювати, що таке швидкість, знає, які речі можна робити з авто при 60 км/год., і тому в майбутньому на дорозі поводиться обережніше.

Школа, за словами її організаторів, підходить для водія будь-якого класу. Початківця тут вчитимуть відчувати габарити, вписуватися в повороти та їздити заднім ходом. Тих, хто вже добре чується за кермом, вчитимуть майстер-класу – “поліцейського розвороту”, розвороту на 180 та 360 градусів.

– Перевороту через дах навчати не будемо, – жартує Сергій Рибкін.

За досвідом інших міст, де вже існують такі центри, найбільшу популярність вони мають серед водіїв-початківців.

– Ми хотіли зробити акцент на навчанні майстер-класу, але вийшло трохи по-іншому, – пояснює Сергій Рибкін. – Найбільше наших клієнтів – це ті, хто тільки сідають за руль. Часто чоловіки записують до нас своїх дружин. Кажуть: “Краще я вам заплачу гроші, ніж буду сам нервуватися та ще й нищити свою машину”.

Базовий курс навчання для водія складається з п’яти занять – одного теоретичного та чотирьох тригодинних виїздів на полігон. Коштує таке навчання близько двох тисяч гривень. Вчать учнів на серійній БМВ – “трійці”. Інструктори кажуть, що за інтенсивного навчання на цьому авто після трьох-чотирьох занять доводиться міняти шини.

Центр тільки почав діяти в Тернополі. Наразі тут вчаться двоє перших учнів.

– Я вже двадцять років за кермом, але тут за кілька занять навчився багато нового, – каже один з них, Ігор. – Найбільш цікаво було, коли вчили переїжджати через люк – виявляється, потрібно їхати просто на нього колесом, тоді машина ніби перестрибує його.

Центр знаходиться на авто ринку “Реал”. Зв’язатися з ним можна за телефоном 40-20-90.





 
Shadow_BardДата: Неділя, 25.05.2008, 17:53 | Сообщение # 24
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 440
Репутация: 9
Статус: Offline
бляя.....тепер ше більше аварій буде)...буде дофіга екстрималів які захочуть попробувати ті розвороти...
кронуси)...

з.і. аа...всьо...тепер я з другом-таксістои не сяду в машину))).....він ітак їздить як камікадзе...а тут ше туда захоче записатись....йопт)))


I

Die

For

Metal
 
BabaikoДата: Неділя, 25.05.2008, 22:52 | Сообщение # 25
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
ггг ше один ідиотизм в нашому маленькому місті))))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
HARdДата: Понеділок, 26.05.2008, 06:23 | Сообщение # 26
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Омг %)) Намально всьо.. в нас.... %)) Йдіть Лічіться від шизи.. ВРОТМНЕНОГІ





 
AriseДата: Вівторок, 27.05.2008, 17:01 | Сообщение # 27
_†_п_П_††_п_†_П_
Группа: ДіФчонка-Модератор
Сообщений: 244
Репутация: 11
Статус: Offline
У Тернополі не дозволили спорудити сміттєспалювальний завод

За словами депутата міськради від партії “Батьківщина” Віктора Мричка, котрий очолює екологічну інспекцію в області, сміттєспалювальний завод – це проект, від якого відмовилися багато областей України через шкідливість диму від спалювання сміття.

“Рада Європи прийняла рішення щодо переобладнання всіх сміттєспалювальних заводів у сміттєсортувальні до 2010 року. Якщо тернополяни прагнуть йти до Європи, то на сесії потрібно піднімати відповідно питання про пошук інвесторів для спорудження сміттєсортувального комплексу, – сказав Віктор Мричко. – Пропозицію щодо зведення сміттєспалювального заводу одночасно отримав Тернопіль і Волинська область. Але, на відміну від нашого мера, волинські високопосадовці одразу ж відмовилися, розуміючи шкоду цього заводу”.

За його словами, у Чернівцях депутати вже підтримали пропозицію щодо спорудження сміттєсортувального та переробного комплексу і зараз там шукають інвестора, який спорудить три корпуси комплексу. «Корпуси будуть розташовані таким чином, що всі райони Чернівецької області зможуть без проблем звозити своє сміття для сортування та переробки”, – зазначив Віктор Мричко.

Подібний сміттєсортувальний та переробний комплекс планується спорудити у селищі Козові Тернопільської області. Підприємство, яке пропонує спорудити у згаданому райцентрі австрійсько-українська фірма “Три кити” має намір обслуговувати територію у радіусі 40 кілометрів. Зараз проводяться громадські слухання та пошук інвестиційних проектів для втілення проекту в життя.





 
BabaikoДата: Середа, 28.05.2008, 00:09 | Сообщение # 28
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
фух добре шо хоч відхили той проект про спалювання...уявляю собі цю "хмарку" над Тернополем cool

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
розеткаДата: Середа, 28.05.2008, 16:21 | Сообщение # 29
Вампір
Группа: Користувачі
Сообщений: 363
Репутация: 10
Статус: Offline
хоч щось корисне зробили

220v шарахне і не встанеш
 
BabaikoДата: Середа, 28.05.2008, 17:13 | Сообщение # 30
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
Quote (розетка)
корисне зробили

точніше просто нічого не зробили і вже добре


Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
Форум » Обговорення різних тем » Оффтоп » Новини Тернополя (про все, що робиться у нашому місті)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">