. . . . . ..
. . . . . . . . .
. . . . .
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Arise, vTIREXv  
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » Lineage 2 (Хто грав чи може ще грає??)
Lineage 2
АрієцДата: Субота, 07.06.2008, 14:58 | Сообщение # 1
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 24
Репутация: 4
Статус: Offline
Реальна гра мене поперла!




 
MackДата: Субота, 07.06.2008, 17:39 | Сообщение # 2
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
ага рулить, але після 3 років постійного задротства замахала angry от роблю перерву, вже 2 місяці без лінійки


 
b00baДата: Субота, 07.06.2008, 19:22 | Сообщение # 3
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 30
Репутация: 7
Статус: Offline
я також задрочую цю шнягу.Задрочую її вже 2 роки.Зайопує,але крім неї дома нема більше шо робити,вот і граю


 
HARdДата: Субота, 07.06.2008, 21:26 | Сообщение # 4
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
АА невдахи.. Граються в Тупий Фарм =))))))))))))))) мені вас жаль.. ідіть повбивайте стопіццот мобів вам стане легше





 
АрієцДата: Субота, 07.06.2008, 22:32 | Сообщение # 5
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 24
Репутация: 4
Статус: Offline
Mack, b00ba, У мене дома нема я в клубах раніше грав тепер десь 3 місяці не граю!

Додано (07.06.2008, 22:32)
---------------------------------------------
HARd, Як смішно )) ха ха





 
BabaikoДата: Субота, 07.06.2008, 22:54 | Сообщение # 6
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
HARd, який ти жорстокий cry =)))))))))))

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
b00baДата: Субота, 07.06.2008, 23:12 | Сообщение # 7
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 30
Репутация: 7
Статус: Offline
HARd, з твоєї подпісі висновок-Вов граєш.Ну про це я вобще мовчу.Гра гірша за лінейку разів в пять.Я пограв її то кожен лвл прозрівав на скільки вона тупа.Кароч про то навіть говорити не хочу


 
BabaikoДата: Субота, 07.06.2008, 23:27 | Сообщение # 8
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
та хватить вам один одного обсирати angry

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
HARdДата: Неділя, 08.06.2008, 12:23 | Сообщение # 9
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (b00ba)
з твоєї подпісі висновок-Вов граєш.Ну про це я вобще мовчу.Гра гірша за лінейку разів в пять.Я пограв її то кожен лвл прозрівав на скільки вона тупа.Кароч про то навіть говорити не хочу

Не не чо чо давай давайц говори =)))) приведи мені хочаб 5-6 прикладів убогості Вову =))) а то шо там... я тобі приведу приклади убогості лінейки =)))))))))))) + Візьми до Уваги шо ти не грав ВоВ на оффі =) тому сопсно по фрішардах судити по грі глупо .. Бай Сам БреіН.. але давай давай приведу мені пару мм прикладів чим він убогіший =)

З.І з Графіки можеш не починати я спокійно тебе взую Сетінгом =)

З.З.І Го-го фарм фарм фарм фарм фарм фарм =))))))))))))))

Додано (08.06.2008, 12:23)
---------------------------------------------
Срачег Інкамінг








Сообщение отредактировал HARd - Неділя, 08.06.2008, 06:58
 
b00baДата: Неділя, 08.06.2008, 12:24 | Сообщение # 10
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 30
Репутация: 7
Статус: Offline
HARd, я графіку ніколи не трогаю,тільки інколи smile ну імхо я не говорю шо вона тупа,я говорю шо вона гірша зі лінейку.По перше в лінейці більше замутів такі як мене пруть.В ВоВі всьо шо ти робиш це качаєшся і ходиш пвпшишся.Ну інст це єдине може шось не пвп,але і то битро харить.Пішов пару раз і всьо.Він не дуже розважає.А так майже вся гра це пвп.В лінейці практично також тільки пвп але замучені всі по різному. Ну по перше вар.То там клан на клан чи алі на алі навіть дуже інтересно коли біжить 20 твоїх і 20 варів і ти всіх валиш,або тебе.ну це один з прикладів пвп.Просте пвп 1х1 вар чи простор флаг.Також інколи досить розважає.Олімп.Олімпіада за звання героя.Пвп 1 на 1 під селфами на арені.Досить інтересно я тобі скажу.Осади.Це вобще те що мене самі більше пре в лінейці,і чого якраз дуже бракує вову.Вот мене пре коли 50 людей стоять на стінах замку і 50 атакають замок знизу,а всі хто зверху їх.Шей плюз защіта трону.ну кароч також приклад.Проста арена.Ну це тіпа шось олімпу тіки гірше.Я відчуваю що ще шось забув О_О але то пох. Ну а в Вові це або хорда проти алянсу або дуель....Більше нічого такого там нема.А ше батл граунд.але це також той самий хорда/алянс.Так шо тут ВоВ як на мене гірший на багато.також ті самі рейди в лінейці на багато інтересніші.Принаймі для мене.Та в лінейці навіть барижити інтересно.Але це на серваках з класним онлайном,тоді дійсно інтересно,В вові про таке як "барижити" нвіть поняятяя немає.То шо там кричать чи кидають на аукцион це зовсім не то.Ну це тільки декілкьа з того шо пре мене більше,просто дальше впадлу писати.Кароч для себе зробив висновок Л2 круче від вову.І мені поф шо там будуть писати.


 
HARdДата: Неділя, 08.06.2008, 12:31 | Сообщение # 11
Йа Коровко
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 304
Репутация: 7
Статус: Offline
ЛООООЛ АААААААА БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ Я РЖУУУУ, ВоВ ПвЕ Гра.. очі роззуй... ПвП там хіба тіки іменно там де ти грав це на Піратках бо це їдина річь яка там працює більш меньше правильно =) Лінейка Програє Вову по всьому.. по Сетінгу, по цікавості квестів по всьому... Фарм Фарм ФАРМ.. Ти грав на Фрішардах =) хто тобі Доктор не Оцінюй Гру на Серваках на яких нічо не працює \=) Плей Он Офф енд Л2П... оо барижити =))))))))))))))) БЛЯЯЯЯ ааааааааааа тебе пре барижити7))))))) ууу шота стало страшно =)) БГ в Вові це Тру..... Осоди тоже вже Інкамінг причому шо я впевнений шо вони будуть набагто більше збалансовані в Лінейці.... в Лінейці балансу класів нема ну є конечно но не настіки він вже і баланс))) + якшо ти грав ВоВ тіки на маленьких лвл і то на піратках то сопсно адекватно судити не можеш =) Крафтом ти не займався..... Рейди в Лінейці цікавіші? ой та не сміши мої пятки.... ))) де у вас там рейди7 на 2-3 рейд босів Аж?))))))))) ти ще б сказав мені шо в Лінейці є РИБАЛКААА -=)))))))))





 
BabaikoДата: Неділя, 08.06.2008, 12:54 | Сообщение # 12
Одержимий
Группа: VIP форумчани
Сообщений: 482
Репутация: 21
Статус: Offline
омг wacko

Мене можна або зразу вбити,або зразу полюбити...третього не дано...



 
MackДата: Неділя, 08.06.2008, 14:34 | Сообщение # 13
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
многа букаф ніасіліл. іто іто фуйня smile


 
b00baДата: Неділя, 08.06.2008, 15:19 | Сообщение # 14
Скелет
Группа: Користувачі
Сообщений: 30
Репутация: 7
Статус: Offline
HARd, вобщето в лынейцы э рибалка дійсно. Рейдів там не 2-3 а ща скажу точно.Не не вйиде точно але мінімум 7.Я не грав на офі і не збирась.Юув всіма лвлами 70 також.Офф це настояще задротство і я іпав там грати.Кароч бачу тебе не вдастя переконати як і мене.І кста вот іменно ПвЕ.ПвЕ мене якраз і не пре.Може того і не пре ВоВ.Кстаті там тоеж не збалансовано багато класів.такшо




Сообщение отредактировал b00ba - Неділя, 08.06.2008, 15:20
 
MackДата: Неділя, 08.06.2008, 15:33 | Сообщение # 15
Трупак
Группа: Користувачі
Сообщений: 75
Репутация: 5
Статус: Offline
лолс. рейдів там докуя десь штук з 40-50 маю докуя персів 78 лвла з сабами таких самих лвлів на сервах з рейтами 4х. це дуже малі рейти лолс biggrin


 
Форум » Обговорення різних тем » Коп'ютерні ігри » Lineage 2 (Хто грав чи може ще грає??)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

шаблоны для ucoz © 2008

">